Міжнародна літня школа «СТАЛЕ ВИРОБНИЦТВО ТА СПОЖИВАННЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ У ЄС: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ» (07-08.06.2018 р., м. Київ)

07-08 червня 2018 року в Національному університеті харчових технологій була проведена Міжнародна літня школа «Стале виробництво та споживання продуктів харчування у ЄС: виклики для України». Захід був організований у рамках проектів ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль «Інструментарій, політика та кращі практики захисту навколишнього середовища в ЄС» та Жан Моне Кафедра «Політика, регулювання та кращі практики зі сталого виробництва та споживання харчових продуктів у Європейському Союзі».

До співпраці та участі в проведенні Міжнародної літньої школи долучилися представники проектів ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль «Контроль безпечності харчових продуктів у ЄС», «Екологічна політика і право ЄС», «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду», Жан Моне Підтримка Асоціацій «Посилення візуалізації у процесах викладання та дослідження європейської інтеграції», проекту ЄС “Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” (Association4U), а також запрошені експерти з Міжнародного інституту промислової екологічної економіки Лундського університету, Швеція, та Національного центру токсичних сполук у навколишньому середовищі Університету Масарика, Брно, Чеська Республіка.

Другий день заходу відкрив своїм виступом Петро КРАЙНІК, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) за напрямом Жан Моне. У своїй презентації спікер привітав учасників Міжнародної літньої школи та зупинився на можливостях програми ЄС Еразмус+, напряму Жан Моне, на вимогах, які ставить Програма ЄС до реалізації проектів, зокрема до правил візуалізації та поширення інформації про напрацьовані результати в рамках проектів, на забезпеченні якості розроблених матеріалів, на можливостях широкого використання європейського досвіду, на синергії та співпраці з іншими проектами ЄС, які діють в Україні, зокрема в сфері та тематиці літньої школи. Петро КРАЙНІК запевнив, що Національний Еразмус+ офіс в Україні відкритий до співпраці і готовий надати необхідну допомогу та консультації.

Дякуємо всім за участь!

Попередня ІІ Міжнародна конференція «ПЕДАГОГІЧНА КОМПАРАТИВІСТИКА І МІЖНАРОДНА ОСВІТА – 2018: ...