МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “10-РІЧЧЯ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА: ЗДОБУТКИ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ” (7.06.19, м. Київ)

7.06Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції спільно з Асоціацією досліджень Європейського Союзу Грузії та Асоціацією досліджень Європейського Союзу Молдови запрошують Вас  7 червня 2019 р. на МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ “10-РІЧЧЯ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА: ЗДОБУТКИ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ”. Захід відбудеться в рамках МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ “REFLECTING ON THE FUTURE OF THE EU-EaP RELATIONS: YOUNG SCHOLARS’ VOICE” ПІД ЕГІДОЮ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ІМ. ЖАНА МОНЕ ЕРАЗМУС+ (599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT). До участі у конференції запрошуються представники усіх академічних дисциплін та усі, хто цікавиться проблематикою Східного Партнерства і загалом євроінтеграційною тематикою.

Основна мета конференції – проаналізувати особливості функціонування Східного Партнерства упродовж останніх десяти років, осмислити досягнення та невдачі цієї ініціативи, а також обговорити потенційні сценарії його подальшого розвитку з урахуванням актуальних трендів міжнародної політики.

Дата проведення: 7 червня 2019 р.

Місце проведення: конференц-зала готелю «Либідь», площа Перемоги, 1, м. Київ

Форма участі: очна

Робочі мови конференції: українська й англійська.

Умови участі та реєстрація: участь у конференції і публікація тез безкоштовні. Транспортні витрати та проживання – за рахунок учасників.

Учасникам необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/uhQtdsRoEydZuhcL8 до 03 травня 2019 р.

Серед вже запрошених спікерів будуть представники усіх шести країн-учасників Східного Партнерства: Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови та України; дослідники з країн Європейського Союзу, зокрема учасники проектів програми імені Жана Монне; представники як інституцій ЄС, так і органів державної влади України; лідери громадянського суспільства, щоб таким чином забезпечити комплексну рефлексію над ключовими здобутками і головними викликами Східного Партнерства.

Особливо заохочуємо взяти участь молодих дослідників, аспірантів, докторантів, а також студентів магістерських програм. Аспірантам денної форми навчання, хто отримає підтвердження на участь, є можливість покрити транспортні витрати до 1000 грн. за кошти проекту.

Результати конференції будуть висвітлені в електронній версії збірнику матеріалів (conference proceedings). Особливо вітаємо доповіді та тези підготовлені англійською мовою. Надіслати тези на електронну скриньку Організаційного комітету: conference.kiev2019@gmail.com до 12 травня 2019 р. Тези, які будуть оформлені без дотримання вимог та подані із запізненням, не будуть розглядатися.Тематика секційних засідань конференції буде сформована на основі отриманих матеріалів.

Інформація щодо вимог до тез на сайті: aprei.com.ua   

Про результати буде повідомлено до 24 травня 2019 р.

Організаційний комітет конференції залишає за собою право на відбір учасників конференції.

За додатковою інформацією просимо звертатись: aprei.ukraine@gmail.com  

 

Попередня Міжнародна науково-практична конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ УРОКИ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ» (16.05.19, ...