Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні та культурні Європейські Студії: соціальні інновації для України» (26.04.2023 р., м. Київ)

Запрошуємо взяти участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальні та культурні Європейські Студії: соціальні інновації для України», яка відбудеться в м. Київ, 26 квітня 2023 р. для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства. Конференція проводиться за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне – Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR та у синергії з проєктами напряму Еразмус+ КА2 «Університети-Громади: Посилення співпраці»  101083077 —  UNICOM —  ERASMUS-EDU-2022-CBHE та Центру досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті»  – Jean Monnet Centre of Excellence ESSIE – 101085552 – ERASMUS-JMO-2022-COE. Також в конференції та воркшопах відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT.

Що? Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні та культурні Європейські Студії: соціальні інновації для України».

Де? Офлайн, м. Київ.

Коли? 26.04.2023 р.

Основні напрями роботи Конференції:

  • Соціальна та культурна політика ЄС.
  • Проблеми ЄС щодо ідей соціальних інновацій в освіті, управлінні та суспільстві.
  • Включення та розвиток навичок XXI століття як основні принципи освітньої політики ЄС
  • Практика ЄС інклюзивної освіти у вищих педагогічних закладах.
  • Громадянська освіта та навчання протягом усього життя в освітній системі ЄС.

Мова конференції англійська, українська.

Реєстрація обов’язкова. Участь та друк тез безкоштовні. Дедлайн для подачі  тем доповідей та тез – 1 травня 2023 р.

Запис, детальна програма та матеріали конференції будуть розміщені на сайті проєкту www.scaes.info, на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.

За додатковою інформацією щодо участі та тез просимо звертатись до організаторів:+380662339977 (Viber) scaes@npu.edu.ua

 

Попередня Міжнародна Літня Школа "Європейські зелені виміри: виклики для України" (08-10.06.2023, ...