Міжнародна Школа Жана Моне: Університет – Школі «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ» (21-23.03.2024 р., онлайн)

21-23 березня 2024 року відбудеться Міжнародна Школа Жана Моне: Університет – Школі «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ» у онлайн форматі. Захід організовано на базі кафедри екології та екоменеджменту Національного університету харчових технологій (НУХТ) в рамках проєктів Програми ЄС Еразмус+ Стратегія відновлюваної енергетики ЄС як дороговказ для України (101085755 – JM RE – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) та Ефективний менеджмент відходів у ЄС – кращий вибір для України (101127175 – JM REW – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).

До участі в Школі запрошуються старшокласники, вчителі природничих наук та координатори з міжнародної роботи. Велике прохання до керівництва закладів середньої освіти поширити інформацію про Школу серед старшокласників.

Для старшокласників буде організована екологічна вікторина з призами від спонсорів. Учні випускних класів, які цікавляться можливостями отримання університетської екологічної освіти, отримають на окремій сесії Школи вичерпні відповіді на запитання щодо вступної кампанії.

Що? Міжнародна Школа Жана Моне: Університет – Школі «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ».

Де? Онлайн.

Коли? 21-23 березня 2024 року.

Робоча мова Школи – українська.

Кількість місць обмежена. Реєстрацію для участі у Школі відкрито до 18 березня 2024 року за посиланням.

Програму Школи та посилання на zoom – конференцію буде надіслано на електронні адреси усім зареєстрованим учасникам.

Слухачі Школи отримають сертифікати учасників.

Попередня Круглий стіл «Розвиток сталого транспорту у містах України: вплив війни ...