Новини проекту ЄС Еразмус+ СВНЕ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем»

mastis logoОсвітні програми в галузі інформаційних технологій університетів-учасників ERASMUS+ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем», представлені в глобальному звіті професійної асоціації в галузі інформаційних систем AIS Global IS Education Report 2018.

Доповідь AIS Global IS про освіту представляє глобальний огляд навчальних пропозицій в галузі інформаційних систем в 2018 році (https://eduglopedia.org/ais-global-is-education-report-2018-syllabus).
Кафедра інформаційних систем ХНЕУ ім. С. Кузнеця є національним координатором міжнародного проекту ЄС ERASMUS+ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем», а також представляє Україну у дослідницькій мережі ERCIS ( The European Research Center for Information Systems https://www.ercis.org). ERCIS – це потужна міжнародна мережа науково-дослідних установ, активні особисті члени та члени консультативної ради, що працюють у сфері інформаційних систем.
Завдяки активній участі в освітніх проектах в галузі ІТ, якісній професійній підготовці студентів українські університети вперше увійшли до цього глобального огляду.
Вітіємо учасників проекту ERASMUS+ MASTIS, які успішно працюють у розбудові ІТ-освіти та представлені у звіті.

Детальніше про проект: https://mastis.pro/

Контакти: Генеральний менеджер проекту: проф. Жан-Юг Шоша, координатор, Університет Ліон-2,
e-mail: mastis@univ-lyon2.fr,
телефон +33 6 78 98 12 06.

Інформацію надано координатором проекту в Україні: проф. Золотарьовою І. О., Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця,
e-mail: Iryna.Zolotaryova@hneu.net,
телефон +380577020202

Попередня Success stories: студенти ХНУРЕ після навчання в рамках Програми Еразмус ...