Онлайн тренінг «Інституціоналізація та інтернаціоналізація співпраці та партнерства у професійній підготовці майбутніх педагогів» (25-26.04.2023 р., онлайн)

Запрошуємо Вас до участі в онлайн тренінгу на тему «ІНСТИТУЦІОНАЛІЗАЦІЯ ТА ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ СПІВПРАЦІ ТА ПАРТНЕРСТВА У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ», який організовується в рамках Еразмус+ проєту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE) (№609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP).

Організатор: Університет Констанца
Коли? 25 квітня 2023 (10:15-16:00), 26 квітня 2023 (10:00-13:45)
Де? Онлайн платформа ZOOM
Мова: німецька, українська (послідовний переклад забезпечується)
Цільова аудиторія: викладачі та управлінці закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти задіяні в професійній підготовці викладачів професійно-технічної освіти (ПТО) та всі зацікавлені в питаннях підготовки викладачів професійної освіти
Критерії участі: залучення до навчання та управління професійною підготовкою майбутніх викладачів закладів ПТО.
Реєстрація обов’язкова. Реєстрація триває з 10 квітня до 20 квітня 2023 року включно. Зареєстровані учасники отримають перед заходом посилання на онлайн платформу та остаточну програму заходу. Кількість місць обмежена.
Участь безкоштовна. За бажанням учасників і за умови участі у двох днях тренінгу не менше 70 % часу та ідентифікації на платформі ZOOM (повне прізвище та ім’я) під час заходу будуть видаватись сертифікати в електронній формі за підписом організатора заходу.
У випадку додаткових питань прохання звертатись до організаторів за електронною адресою erasmus.pagoste@uni-konstanz.de.
Попередня Міжнародна Літня Школа "Європейські зелені виміри: виклики для України" (8-10 ...