Перша міжнародна конференція в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges” (6-8.11.2023 р., онлайн/офлайн)

Віденський університет економіки та бізнесу (Австрія), Університет Констанца (Німеччина) та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (Україна) організовують Першу міжнародну конференцію в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges”.

Що? Перша міжнародна конференція в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE “Vocational Teacher Education: Between Aspirations and Challenges”

Де? онлайн/офлайн

Коли? 6-8 листопада 2023 року.

Мова: англійська, німецька, українська (синхронний переклад забезпечується)

Реєстрація доступна за посиланням.

Цільова аудиторія: викладачі закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, інші учасники, що цікавляться питаннями підготовки викладачів професійної освіти.

Для зареєстрованих користувачів доступна онлайн участь (без доповіді). Онлайн-учасники матимуть змогу одержати сертифікати. Участь безкоштовна.

Щоб взяти участь у конференції, потрібно зареєструватися до 30 жовтня 2023 року. Зверніть увагу, що кількість доступних місць для онлайн-участі обмежена. Посилання на онлайн-платформу буде надіслано за кілька днів до події.

Зареєструватися на конференцію та ознайомитися з програмою, анотаціями доповідей та спікерами можна на сайті конференції за посиланням. 

Попередня «Офіс Горизонт Європа в Україні» розпочав роботу на базі НФДУ ...