Посол ЄС в Україні Хюг МІНГАРЕЛЛІ відвідав ХНЕУ ім. С. Кузнеця

13 грудня 2016 р. Посол ЄС в Україні пан Хюг Мінгареллі в рамках офіційного візиту до Харківської області відвідав Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця доктор економічних наук, професор Володимир Пономаренко розповів про реалізацію проектів, що підтримуються ЄС, роботу інформаційного центру Євросоюзу в університеті, поділився планами щодо наступних проектів та ініціатив співпраці з європейськими університетами та компаніями. Делегація відвідала Start-up центр «First Capital», який був відкритий у під час роботи у проекті Tempus SUCSID.

DSC 0348

На зустрічі зі студентами і випускниками програм академічної мобільності харківських університетів були представлені також програми подвійних дипломів, що діють в ХНЕУ ім. С. Кузнеця та інших університетах Харкова. Учасники програм розповіли про досвід навчання в європейських університетах-партнерах та реалізацію отриманих компетентностей в професійній діяльності.

На засіданні круглого столу під керівництвом члена національної команди експертів з реформування вищої освіти професора Ірини Золотарьової були презентовані проекти, які реалізуються за програмами Erasmus+ та Horizon 2020 в університетах та наукових установах Харкова, зокрема, ХНЕУ ім. С. Кузнеця, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, НТУ «ХПІ», НАУ ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», ХГУ «НУА», ХарРІ НАДУ при Президентові України, УкрДУЗТ, ННЦ «ХФТІ», ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Його високоповажність Посол ЄС в Україні пан Хюг Мінгареллі виступив з лекцією-дискусією «Харків: Destination Europe», в якій зосередив увагу на підтримці України з боку ЄС, допомозі внутрішньопереміщеним особам, сприянні розвитку підприємництва і налагодженню зв’язків з бізнес-партнерами в ЄС, підтримці участі українських університетів в європейських проектах та програмах мобільності, підкреслив роль освітніх установ в реалізації суспільних реформ. Учасники зустрічі безпосередньо задавали питання пану Послу про перспективи євроінтеграції України.

У складі делегації університет відвідали також пан Юргіс Вільчинкас – керівник відділу преси та інформації, пан Танель Тан – фахівець з питань політики, та перекладач пані Людмила Щербанюк.

Детальний фотозвіт дивіться за посиланням: https://goo.gl/photos/rmth84hCPuLwk4DL6

Попередня Презентація проекту Програми Еразмус+ Жан Моне Модуль «АГРАРНА ПОЛІТИКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ...