Презентація освітніх проєктів з науковою складовою «Міграційна політика та право ЄС у контексті цілей сталого розвитку» (Жан Моне Модуль) та «Стандати ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації» (Жан Моне Кафедра) (27.10.2023 р., онлайн/офлайн)

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись 27 жовтня 2023 року до презентації освітніх проєктів з науковою складовою «Міграційна політика та право ЄС у контексті цілей сталого розвитку» та «Стандати ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації» в межах проєктіав Еразмус+ напряму Жан Моне. Проєкт «Міграційна політика та право ЄС у контекст цілей сталого розвитку» (тематична координаторка – Анна Славко) вже реалізується протягом року. Кафедра «Стандати ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації» (тематична координаторка – Владислава Завгородня) отримала фінансування у 2023 році.  

У рамках заходу планується обговорення як активностей за проєктами, так і актуальних питань міграційного права ЄС та права на свободу вираження поглядів.

Що? Презентація освітніх проєктів з науковою складовою «Міграційна політика та право ЄС у контексті цілей сталого розвитку» та «Стандати ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації»

Де? Захід відбудеться у змішаному режимі.

Коли? 27 жовтня 2023 року о 10:00 за Києвом.  

Для участі у заході просимо заповнити гугл-форму за посиланням.  

Зареєстровані учасники отримають посилання для приєднання напередодні заходу.

Попередня Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Європейський досвід використання цифрових технологій в економіці ...