Презентація Програми ЄС Еразмус+ на відкритті ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (24.01.19, м. Київ – м. Умань)

24 січня 2019 р. відбулося відкриття ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти в рамках проекту УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMOSUPPA).

ІІ зимова школа організована Українською асоціацією дослідників освіти 23-28 січня 2019 року в Умані, на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На відкритті були присутні близько 40 учасників – слухачів та тренерів школи та представників місцевого університету. Учасники представляють різні міста України.

На заході менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро КРАЙНІК виступив у форматі скайп-зв’язку з вітальним словом, а також презентував Програму ЄС Еразмус+, описав ключові напрями програми та зупинився на її можливостях для України.

Корисні посилання: Про конкурси програми ЄС Еразмус+ 2019 року та Матеріали Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 5-9.11.2018 р.

Про Українську асоціацію дослідників освіти та її заходи: http://uera.org.ua/uk/node/109 

Попередня Boosting Local Economic Growth in Border Regions in the Process ...