Результати співпраці Темпус проекту NEFESIE та Української Асоціації студентського самоврядування

11-13 грудня в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Українською асоціацією студентського самоврядування та Харківською обласною студентською радою, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, був проведений Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи».

Учасники працювали в робочих групах з розробки проектів положення про студентське самоврядування та примірного положення про студентський гуртожиток. Завдякі плідній співпраці команди Темпус проекту NEFESIE – «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» з представниками Української асоціації студентського самоврядування до типового “Положення про студентське самоврядування у ВНЗ” було включено задачі щодо сприяння формуванню умов для реалізації інноваційних ідей студентів та організації заходів з підтримки інноваційної діяльності студентів ВНЗ.

За результатами резолюції, прийнятої учасниками форуму, на сайті Міністерства освіти і науки було розміщено рекомендоване Положення про студентське самоврядування у ВНЗ http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/studentske-samovryaduvannya/normativni-dokumenti.html 

Учасниками форуму стали майже 150 студентських лідерів, завдяки чому Форум став одним з найбільших студентських заходів України за кількістю учасників протягом останніх років.

Контакти
Генеральний менеджер проекту: Геста Сандберг, Ліннеус Університету, е-mail: gosta.sundberg@lnu.se ,.
Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com , телефон +380577021646.

 

Попередня Європейський Союз: розвиток LLL (lifelong Learning) через впровадження курсів для ...