Робоча зустріч по проекту ERASMUS+ MASTIS в Бледі, Словенія (25-29.09.17)

25-29 вересня 2017 відбулася робоча зустріч партнерів в межах міжнародного проекту ERASMUS+ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем». Зустріч пройшла за організації партнерів з Університету Марібору та була присвячена питанням розробки магістерської програми в галузі інформаційних систем, підвищення якості освіти та новітнім педагогічним методам у викладанні та навчанні.

На зустрічі були присутні партнери з провідних європейських університетів, що входять до дослідницької мережі ERCIS, провідні університети України Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – національний координатор, Національний політехнічний університет «ХПІ», Львівський національний політехнічний університет, Вінницький національний політехнічний університет, Національний політехнічний університет «КПІ», Херсонський державний університет) та Чорногорії.

Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню досягнутих результатів щодо розробки нормативних та вибіркових дисциплін в межах магістерської програми. Кожний університет-партнер презентував короткий зміст навчальних дисциплін, методи навчання та оцінювання, літературні джерела, види та форми організації практичної роботи та програмне забезпечення, яким будуть користуватися студенти в процесі навчання. Дискусії розгорнулися навколо контенту навчальних дисциплін та практик використання Веб-платформ у підготовці ІТ фахівців у різних країнах, що має забезпечувати досягнення результатів навчання.

catsлпавсамрол

Наступна тема, яка набула широкого обговорення в ході проектної зустрічі, була присвячена використанню освітніх інновацій та модернізації методів навчання. В ході семінару було представлено та обговорено досвід використання новітніх технологій викладання. Професор Lenart поділився досвідом викладання з використанням Design Thinking. Особливий інтерес викликали семінари щодо досвіду використання Gamification та Сase Іtudies (професори Jereb, Urh). Професор Škraba провів майстер-клас та презентував практичні приклади використання системної динаміки для моделювання поведінки складних систем.

Учасники семінару також взяли участь у відкритті та пленарному засідання 14-го Міжнародного Симпозіуму з операційних в дослідження Словенії (The 14th International Symposium on Operations Research in Slovenia – SOR’17). Жваве обговорення викликала лекція професора Matjaž Perc «Transitions towards Cooperation in Human Societies».

В ході проектної зустрічі також були обговорені питання щодо подальшої взаємодії у підготовці навчального плану магістрів з інформаційних систем та пілотування розроблених навчальних дисциплін, проектного та фінансового менеджменту проекту.

Контакти:
Генеральний менеджер проекту: проф. Жан-Юг Шоша, координатор, Університет Ліон-2, e-mail: mastis@univ-lyon2.fr, телефон +33 6 78 98 12 06.
Інформацію надано координатором проекту в Україні: проф. Золотарьовою І. О. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, e-mail: Iryna.Zolotaryova@hneu.net, телефон +380577020202.

Попередня Проект Еразмус+ BIHSENA запрошує на конференцію (06.10.2017, м. Київ)