Семінар в рамках проекту Еразмус+ Жана Моне: Enhanced Visibility on European Integration Teaching and Research

У рамках проекту Європейського Союзу 575385-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-SUPPA: “Enhanced Visibility on European Integration Teaching and Research” Програми ім. Жана Моне Еразмус+ Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції спільно з Національним Університетом «Львівська Політехніка» проведено презентації Програм ім. Жана Моне (Еразмус+) та діяльності Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції.

Мета: ознайомити професорсько-викладацький склад з особливостями участі у конкурсах Програми ім. Жана Моне (специфіка підготовки та подача заявок, фінансовий менеджмент та управлінням проектами) та представити основні напрями діяльності Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції.

Спікери: Ірина Сікорська – голова Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції, координатор проекту програми ім. Жана Моне «Посилення візуалізації викладання та дослідження європейської інтеграції»
Роман Калитчак – член правління Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції, координатор проекту Програми ім. Жана Моне «Субнаціональний вимір ЄС»

Інформація про асоціацію: Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції об’єднує викладачів, дослідників і практиків, що фахово займаються євроінтеграційною тематикою та відкрита до співпраці з усіма, хто цікавиться різними аспектами європейських студій.

Попередня Happy 30th Birthday Erasmus+: історія від Еразмус до Еразмус+!