Семінар в університеті Ліннея підвищує рівень викладання для українських ІТ студентів

Провідні лектори в області інновацій та підприємництва в галузі ІТ провели в університеті Ліннея семінар, що тривав 1 тиждень (4 – 10 травня 2015 р.), для викладачів українських вишів. В семінар були включені лекції з підприємництва, створення стартапів, управління ризиками, інноваційної діяльності, захисту інтелектуальної власності, нових форм викладання лекційного та практичного матеріалу. Для проведення семінару також було залучено фахівців та ресурси наукового парку Відеум, що є частиною кампусу університету. На пам’ять про підвищення свого кваліфікаційного рівня викладачі українських університетів отримали сертифікати від організаторів семінару.

За словами віце-президента Європейської академії менеджменту, Ганса Лундберга: “Метою семінару є навчити українських викладачів в контекстах педагогіки та дидактики для навчання інновацій та підприємництва в галузі ІТ”.
До лекцій та практичних занять були віднесено такі напрямки
– бізнес моделювання;
– типи інновацій та будування інновацій для ІТ;
– практичний досвід створення стартапів від провідних підприємців в галузі ІТ;
– питання з інтелектуальної власності для підприємців;
– фінансування підприємництва;
– будування командної роботи;
– способи викладання матеріалу студентам із використанням онлайн засобів та зв’язку, способами передачі зворотного зв’язку до лекторів;
– дискусійні панелі для обміну досвідом та адаптації до умов українських університетів.
Загальним враженням організаторів від проведеного семінару є висока оцінка українських викладачів. На кінець семінару організатори видали сертифікати українським учасникам, що засвідчують засвоєний матеріал.
Результатом семінару мають бути розроблені курси в українських університетах для магістрів програмної інженерії.
Нагадаємо
Проект було розпочато15 жовтня 2012 року і триватиме до 14 жовтня 2016 року.
Контакти
Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti@lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75.
Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646
Основні відомості
Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор’я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

Попередня Нова лабораторія для запровадженння педагогічних інновацій в інклюзивній освіті (проект ...