Семінари учасників проекту Erasmus+ KA2: CBHE ITE-VET (26-28.09.1018 р.)

uteitevet26-28 вересня 2018 р. у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулися заключні семінари учасників міжнародного проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)». У семінарі взяли участь представники закладів вищої освіти з Німеччини, Австрії, Іспанії та України. До дискусії долучився також зовнішній експерт з Університету Цюріху (Швейцарія), професор Філіп ҐОНОН.

В обговоренні поточного стану ITE-VET проекту та координаційних питань взяла участь координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА, яка розповіла про особливості моніторингу та звітування за проектом, перевірки якості розроблених матеріалів та можливостей одержання грантів. Світлана ШИТІКОВА відзначила активну співпрацю НЕО в Україні та КНЕУ і вручила відзнаку університету як партнеру програми Erasmus+. 

Університети-учасники консорціуму від України презентували результати імплементації нових навчальних планів, очевидні та неявні здобутки проекту, а також розповіли про виклики, що мали місце під час реалізації проекту. Також з метою дисемінації та синергії проектів Erasmus+ командою КНЕУ було презентовано проект «Адвокація заснування посади студентського омбудсмена Erasmus+ (AESOP)». Під час презентації відбулася плідна дискусія між представниками роботодавців та студентських профспілок КНЕУ.

Підготовлено за матеріалами: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=865143600541471&id=100011375160294 

Попередня Досвід Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в реалізації ...