Студентський конкурс наукових робіт 2023 «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа»

Що? Студентський конкурс наукових робіт «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа»

В межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet 101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «European experience in the promotion of heritage and cultural tourism» (EEPHCT).

Реєстрація учасників конкурсу

Для участі у конкурсі просимо надіслати не пізніше 27   квітня 2023 року на електронну адресу оргкомітету tourism.project.lpnu@gmail.com разом з науковою роботою підписаний та пересканований файл з відомостями про автора (-ів) та наукового керівника (-ів).

Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – подання (до 27.04.2023 р.) та рецензування робіт (до 5.05.2023 р.);

– другий етап – підсумкова конференція в онлайн-режимі (11-12.05.2023 р.).

Студенти-переможці зможуть опублікувати свої наукові роботи разом з науковими керівниками у фаховому виданні категорії Б: Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія «Проблеми економіки та управління» БЕЗКОШТОВНО!

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Facebook-сторінка проєкту

Сайт проєкту

Сайт конференції

E-mail оргкомітету конкурсу: tourism.project.lpnu@gmail.com

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Попередня Міжнародна студентська науково-практична конференція «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного ...