Тренінг «Вплив технологій цифрового виробництва на підприємництво» в межах проєкту CBHE FabLab (13.10.2020, on-line)

Рисунок613 жовтня 2020 року на базі лабораторії FabLab ТНТУ відбувся англомовний тренінг «Вплив технологій цифрового виробництва на підприємництво» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, що навчаються за спеціальністю 076 «Підприємництво_торгівля_та_біржова_діяльність».

Предметом обговорення стали питання, пов’язані із дослідженням і впровадженням інноваційних бізнес-ідей, теорією вирішення винахідницьких задач; управлінням проєктами, розробленням та формуванням фінансової моделі бізнесу, маркетинговими дослідженнями поведінки споживачів, комерціалізацією інновацій.

Продемонстровано особливості застосування цифрового виробництва, зокрема, 3D друк, 3D сканування, лазерне різання, обробка на верстатах з числовим програмним управлінням. Під час тренінгу значну увагу було зосереджено на практичних аспектах підготовки та верифікації інноваційних стартап-проєктів молодих підприємців.

Тренінг підготовлено та проведено виконавцями міжнародного проєкту Еразмус+ 561536-EPP-1-2015-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP “Розвиток мережевої інфраструктури для підтримки молодіжного підприємництва на Fablab платформі” проф. Т.М. Вітенько.

Підготовлено за матеріалами. 

Попередня Результати проєкту CBY «Визнання досвіду волонтерської діяльності молоді в процесі ...