Тренінги проекту Еразмус+ Жан Моне «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження Європейських моделей бізнесу в Україні» та «Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху Європейських моделей бізнесу в Україні»

23, 24, 26, 29 листопада 2018 року проектна команда кафедри менеджменту Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» запрошує студентів, аспірантів, викладачів та практиків взяти участь у тренінгах «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження Європейських моделей бізнесу в Україні» та «Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху Європейських моделей бізнесу в Україні». Захід відбудеться в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine».

Назва: «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження Європейських моделей бізнесу в Україні» та «Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху Європейських моделей бізнесу в Україні»

Коли? 14:00-19:00 23, 24, 26, 29 листопада 2018 року

Де? м. Київ, КПІ імені Ігоря Сікорського, проспект Перемоги, 37, у корпусі 35, ауд. 001 (23, 24 та 29 листопада) та у бібліотеці ім. Г.І. Денисенка, 6 поверх, 11 зала (26 листопада)

Цільова аудиторія: Студенти, аспіранти та викладачі технічних, економічних, управлінських, мовних і ін. напрямів київських вишів.

Контактна особа: Жалдак Ганна, e-mail: ann17@i.ua, тел. 0967352390

Деталі заходу: https://www.facebook.com/events/296063771009865/ 

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1a_3l1jMtjmOAPWfsY0qNh4Jlf-WHMA3h5liAgwJjkdk/viewform?edit_requested=true 

Додатково:
Спільний проект Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» №587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE. Проект фінансується за підтримки Програми ERASMUS+ Європейського Союзу у відповідності до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund.

Мета проекту – поглиблене вивчення європейських практик формування конкурентоспроможності та пропаганда переваг, отриманих від здійснених у ЄС трансформаційних процесів.

Завдання:
1) розширення та поглиблення знань про ЄС та переваги європейської бізнес-моделі;
2) сприяння змінам на ринку праці та в освітньому просторі через мотивацію працевлаштування та самозайнятості студентів;
3) підготовка навчального контенту (спеціальні курси з конкретних питань ЄС, громадські семінари, міждисциплінарні тренінги);
4) освітня допомога студентам з тимчасово окупованих територій України, якщо вони будуть зацікавлені в проектній діяльності.
В рамках проекту проводяться; форуми, круглі столи, тренінги, семінари та лекції по програмі проекту в рамках вже існуючих дисциплін, наукові дослідження, публікації для поширення результатів на національному та європейському рівні.

Сайт проекту – http://management.fmm.kpi.ua/grant-jean-monnet/ 

Попередня НФаУ бере участь у закордонних заходах за програмою Erasmus+ (18-30.10.18)