Тренінги в КПІ «ЕС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України» (12, 16, 19, 23 квітня 2019 р.)

benchmarking12, 16, 19, 23 квітня 2019 р. КПІ імені Ігоря Сікорського за участі студентів, аспірантів відбулися тренінгові курси «ЕС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України».
Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine».

Назва: Тренінги «ЕС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України»

Коли? 1415-1730, 12, 16, 19, 23 квітня 2019 року.

Де? НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», м. Київ, просп. Перемоги 37 А, 1 корпус, ауд. 155

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти технічних, управлінських, мовних напрямів.

Контактна особа щодо матеріалів: Пічугіна Марина, pichuginam@ukr.net, Артеменко Ліна tarlin@ukr.net

Інформація про проект:

Спільний проект Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» №587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE. Проект фінансується за підтримки Програми ERASMUS+ Європейського Союзу у відповідності до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund.
Мета проекту – поглиблене вивчення європейських практик формування конкурентоспроможності та пропаганда переваг, отриманих від здійснених у ЄС трансформаційних процесів.
Завдання:
1) розширення та поглиблення знань про ЄС та переваги європейської бізнес-моделі;
2) сприяння змінам на ринку праці та в освітньому просторі через мотивацію працевлаштування та самозайнятості студентів;
3) підготовка навчального контенту (спеціальні курси з конкретних питань ЄС, громадські семінари, міждисциплінарні тренінги);
4) освітня допомога студентам з тимчасово окупованих територій України, якщо вони будуть зацікавлені в проектній діяльності.
В рамках проекту проводяться; форуми, круглі столи, тренінги, семінари та лекції по програмі проекту в рамках вже існуючих дисциплін, наукові дослідження, публікації для поширення результатів на національному та європейському рівні.

Сайт проекту – http://jeanmonnet.kpi.ua 
Контактна особа – Пічугіна Марина, +38 0969314367, pichuginam@ukr.net.

Попередня МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМІРИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» (23-24.04.19, м. Київ)