Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) ClimEd (03-04.02.2021, on-line)

147163455 3995142740504950 6824042908923794558 o3‒4 лютого 2021 року відбулося офіційне відкриття проєкту за програмою Еразмус+ КА2 «ClimEd – Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах»

Участь у заході узяли представники консорціуму з Університету Гельсінкі, Університету Ровіра і Віргілі, Естонського університету наук про життя, Одеського державного екологічного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Білоцерківського національного аграрного університету, Одеського національного медичного університету.

Учасників конференції вітали генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олег ШАРОВ (HERE team) та координаторка Національного Еразмус+ Офісу в Україні Світлана ШИТІКОВА.

Було презентовано етапи виконання проєкту, а також проєктні команди всіх університетів-учасників консорціуму. Обговорено робочий план на 2021 рік, основні принципи і правила управління проєктом. Проєкт виконуватиметься впродовж 3 років за координаторства Університету Гельсінкі, Фінляндія.

У рамках проєкту передбачається створення коротко-, середньо- та довгострокових навчальних курсів на основі компетентнісного підходу з використанням інноваційних педагогічних технологій для підготовки та перепідготовки фахівців кліматозалежних галузей економіки, а також онлайн-курсів для підвищення обізнаності широких верств населення в галузі кліматології та кліматичних послуг.

Підготовлено з використанням матеріалів.

Попередня Kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) CLIMAN (03.02.2021, ...