В Сумському державному університеті відбувся візит міжнародної панелі експертів з Великобританії, Німеччини, Ірландії та України (6-7.06.2016)

6-7 червня 2016 р. в Сумському державному університеті відбувся візит міжнародної панелі експертів з оцінювання якості академічних програм в рамках виконання міжнародного грантового проекту “ALIGN: Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та кваліфікаційними рамками” програми ЄС Темпус.
Склад експертів включав представників партнерів проекту із Великобританії (Університет Бат Спа), Німеччини (Асоціація агенств із забезпечення якості Центральної та Східної Європи, Акредитаційне агенство ASIIN), Ірландії (Інститут дизайну та технологій м. Дублін) та України (Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Хмельницький національний університет, Акредитаційна комісія України, Українська асоціація студентського самоврядування).

В рамках візиту відбулася зустріч із робочої групою за проектом, перегляд та оцінювання академічних програм, які були відібрані для пілотної акредитації за європейськими стандартами – “Менеджмент організацій та адміністрування”, “Комп’ютерна механіка”, аналіз системи забезпечення якості та процесів гармонізації академічних програм в університеті. Протягом двох днів експерти працювали із викладачами-розробниками програм, студентами, випускниками та роботодавцями з метою детального аналізу та оцінювання навчальних програм СумДУ згідно європейських стандартів.
За результатами роботи експертна панель високо оцінила рівень якості навчальних програм, відмітивши професіоналізм викладачів, що працювали над їх розбудовою та впровадженням, високий рівень залучення студентів та роботодавців до цих процесів, що є важливою складовою успішної освітньої програми у Європейському просторі вищої освіти. Крім того, команда СумДУ отримала ряд практичних рекомендацій щодо вдосконалення академічних програм та їх наближення до вимог зовнішнього оцінювання міжнародними акредитаційними агенствами.
Слід зазначити, що даний захід повністю відповідає європейським процедурам акредитації навчальних програм і, відповідно, є важливим кроком на шляху до міжнародної акредитації навчальних програм СумДУ.

Контактна особа за проектом від СумДУ: Кириченко Костянтин Іванович,Начальник відділу міжнародних зв’язків, тел.: +38 0542 331081, e-mail: irdepartment@ukr.net

Детальна інформація про проект – http://align.brusov.am/

Попередня 7-9 червня 2016 р. (Італія) відбувся семінар та зустріч партнерів ...