VI Міжнародна конференція з Європейських Вимірів Сталого Розвитку (15-17.05.2024 р., онлайн)

15-17 травня 2024 року у онлайн форматі відбудеться VI Міжнародна конференція з Європейських Вимірів Сталого Розвитку, яка традиційно проходить у Національному університеті харчових технологій за підтримки проєктів Програми Еразмус+.

Секції конференції охоплюють усі напрямки сталого розвитку (економічна, екологічна та соціальна складові), а також Передові технології та Європейські студії. Організатори конференції, глибоко переконані, що сталий розвиток Європи неможливий без перемоги України над терористичним режимом росії, і вбачають однією з основних цілей конференції консолідацію зусиль міжнародної академічної спільноти для підтримки цієї благородної місії.

Що? VI Міжнародна конференція з Європейських Вимірів Сталого Розвитку.

Де? Онлайн.

Коли? 15-17 травня 2024 року.

Реєстрація та подання тез триватиме до 30 квітня, аплікаційні форми та умови участі у конференції доступні на сайті конференції.

На сайті конференції ви також знайдете опцію подати повнотекстову доповідь у форматі наукової публікації до рецензованого збірника конференції Selected Papers of EDSD. Разом з попереднім випуском збірника, цей номер буде подаватися на індексацію до наукометричної бази Scopus. Статті подаються виключно англійською мовою, тези доповідей – англійською або українською, презентації (слайди) – англійською, доповідь – англійською або українською. Для публікації тез участь у конференції (онлайн доповідь) – обов’язкова.

Участь у конференції та публікація усіх матеріалів – безкоштовні (за рахунок підтримки проєктів Програми Еразмус+).

Попередня Воркшоп «Фандрейзинг. Як знайти ресурси для своєї соціальної ідеї» (09.04.2024 ...