Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ВИМІРИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ» (29-30.10.2020)

logo ua 2Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції та Київський Національний Торговельно-Економічний Університет запрошує викладачів, науковців та всіх охочих на міжнародну конференцію «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ВИМІРИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ».

Метою конференції є створення академічного майданчику для обговорення ключових здобутків і сучасних викликів соціально-економічного розвитку ЄС та його взаємозв’язків із іншими країнами світу, а також рефлексія над викликами європейської інтеграції, що спричинені глобальною пандемією Covid-19.

Конференція покликана сприяти консолідації національних інтелектуальних ресурсів у сфері Європейських студій та поширенню досліджень із європейської інтеграції серед академічної спільноти України та ширшого загалу.

Що? Міжнародна конференція «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ВИМІРИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ».

Коли? 29-30 жовтня 2020 року

Де? Київський Національний Торговельно-Економічний Університет

Формат: змішаний (онлайн/оффлайн)

Цільова аудиторія: представники усіх академічних дисциплін, що залучені у викладання чи дослідження різних аспектів європейських інтеграційних процесів, а також представники громадських організацій, державного сектору та усіх, хто цікавиться проблематикою європейської інтеграції на сучасному етапі.

Контактна особа щодо участі у заході: Ганна Дугінець тел. +38 099 240 6701

Деталі заходу за посиланням: aprei.com.ua 

Програма конференції

Попередня Kick-off meeting в рамках проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship» (24-25.09.2020, on-line)