Збори учасників проекту FabLab ERASMUS+ CBHE 21-25 листопада 2016 року в університеті Гент, Бельгія

У рамках реалізації міжнародного проекту «Створення мережі та інфраструктури підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на платформі фаблабів» (Development of a network infrastructure for youth innovation entrepreneurship support on fablab platforms) за програмою ЄС Erasmus+ Capacity-building in the Field of Higher Education, 21-25 листопада 2016 року в університеті Гент, Бельгія відбулась зустріч партнерів-учасників. Збори були присвячені проведенню серії тренінгів для викладачів та співробітників майбутніх Фаблабів в університетах країн-партнерів. Під час тренінгів були розглянуті концепції 3D / 2D-проектування і виробництва в контексті FabLab, кращі підходи, програмне забезпечення, інструменти, що використовуються для розробки та проектування 2/3 –мірних моделей. Окрема сесія була присвячена обговоренню експериментального підходу до навчання та практичних навичок для 3D проектування і виробництва в FabLab. Учасники семінару обговорили структуру і зміст навчально-методичних заходів: тренінги, семінари, практичні заняття, які використовуються в FabLab. Україну представляли Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Навчально-науковий комплекс “Інститут прикладного системного аналiзу” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя.

Було визначено, що запуск фаблабів в університетах країн-партнерів буде сприяти розвитку креативних індустрій в регіонах, співпраці університетів з представниками міських та регіональних органів влади та бізнесу, зміцненню підприємництва.
Учасники семінару від країн-партнерів виконали тренінгові завдання, вивчили особливості роботи з сучасним обладнанням FabLab, роздрукували побудовані моделі на 3D принтерах. За результатами тренінгу були отримані сертифікати FabLab університету Гент щодо проходження курсу з 3D проектування та виробництва.
Детальніше про проект FABLAB: fablab-erasmus.eu

Попередня Результати проекту Erasmus+ KA1 MOSAIC