64 українці виграли стипендії спільних магістерських програм Еразмус Мундус

64 українців переможців цьогорічного конкурсу 2022 року будуть навчатися на спільних магістерських програмах Еразмус Мундус у провідних університетах Європи в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Серед них 46 жінок та 18 чоловіків з Києва, Львова, Харкова, Миколаєва, Одеси та Ужгорода. Ще 69 кандидатів з України у резервному списку мають шанс на стипендію.

Студенти з України розпочнуть своє навчання на Еразмус Мундус програмах вже восени цього року у відомих університетах Австрії, Бельгії, Болгарії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Польщі, Португалії, Іспанії, Швеції та Великобританії. Основними предметними областями, які обрали наші студенти, є: література, медіа, журналістика та мови; туризм та культури; природокористування, стале судноплавство та екологія; європейські та євразійські студії; інженерні та програмні системи; інноваційна медицина та охорона здоров’я; хімія; математика; політика, економіка та суспільство.

На сьогодні вже 317 українських студентів навчається на спільних магістерських програмах Еразмус Мундус з 2014 року – 303 магістрів та 14 аспірантів. Окрім освітньої місії, вони виконують ще одну важливу роль «амбасадорів», які сприяють і підтримують Україну в Європі, а при поверненні – сприятимуть розвитку та реформам у своїй державі.

Додатково:

Еразмус+ – це Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян Європейського Союзу та поза його межами у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма Еразмус+ підтримує навчальну мобільність, проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В межах Програми відкрито безліч можливостей для всіх груп населення та різних типів організацій. Спільні магістерські програми Еразмус Мундус – це унікальні та престижні магістерські програми, що розроблені партнерством університетів мінімум з двох країн Європи, які надають гранти кандидатам з усього світу та покривають витрати на навчання, трансфери, візу, страхування, щомісячну стипендію в 1 000 євро тощо. Окрім основних освітніх програм, студенти отримують можливість відвідувати мовні курси, а також дізнатись більше про країни Європи, нові традиції та культури разом з одногрупниками з усього світу.

Попередня Презентація можливостей Програми ЄС Еразмус+ для представників Київської муніципальної академії ...