Дніпровська політехніка презентувала проєкт Жан Моне Програми ЄС Еразмус+ «Ринок фінансових інновацій ЄС та безробіття у фінансовому секторі» (08.02.23 р., онлайн, м. Дніпро)

8 лютого 2023 р., м. Дніпро, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» в межах Програми ЄС Еразмус+ та, зокрема команда проєкту, провели  онлайн-презентацію проєкту Жан Моне «Ринок фінансових інновацій ЄС та безробіття у фінансовому секторі». Захід відбувся в межах реалізації однойменного проєкту.

Презентацію було організовано за участі Національного Еразмус+ офісу в Україні.

У заході взяли участь 30 представників науково-педагогічного складу та студентів університету, а також інших зацікавлених осіб проєкту.

У вітальному слові Світлана Шитікова, PhD, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні, зосередила увагу учасників на можливостях Програми ЄС Еразмус+ для України, поширенні європейських цінностей та досвіду ЄС для технічних спеціальностей, міжнародній та міжпроєктній співпраці, реалізації проєктів Жан Моне у період війни та викликах, які є та можуть виникнути у процесі впровадження

Попередня Grant Holders' Meeting Erasmus+ Capacity Building Higher Education 2023 (7-8.02.2023, ...