Facebook-вебінар на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти» (23.04.2020)


23 квітня 2020 р. команда Національного Еразмус+ офісу в України провели Facebook-вебінар на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти». Відео-трансляцію переглянуло понад 1300 учасників.

Під час Facebook-вебінару Жанна ТАЛАНОВА розповіла про сучасний розвиток національної системи вищої освіти в контексті Болонського процесу та Європейського простору вищої освіти, зокрема висвітлила політику та законодавчі основи забезпечення якості вищої освіти в Україні. Під час презентації спікер звернула увагу на ключові складові процесів модернізації освітніх програм: компетентності, результати навчання, європейські метарамки кваліфікацій та Національну рамку кваліфікацій, стандарти вищої освіти та їх структуру, ЄКТС. Також, спікер презентувала матрицю відповідності визначених стандартом/освітньою програмою компетентностей та результатів навчання дескрипторам НРК. У результаті проведення заходу всі учасники отримали вичерпну інформацію щодо покрокових рекомендацій розроблення та модернізації освітніх програм, зокрема в межах реалізації проєктів Програми Еразмус+.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ спікера за посиланням – завантажити.

Нагадуємо, що підписавшись на нашу сторінку у мережі Фейсбук, Ви зможете бути максимально швидко проінформовані про всю актуальну інформацію, події та матеріали.

Дякуємо всім, хто приєднався до вебінару!

Попередня VІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський ...