Гарні новини щодо нової Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр. (11.12.2020)


11 грудня 2020 р. Європейська Комісія підтримали політичну угоду, досягнуту між Європейським Парламентом та державами-членами ЄС щодо нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр. Зараз переговори триалогу завершено та юридичні документи передано для остаточного затвердження Європейським Парламентом та Радою.

Завдяки бюджету понад 26 мільярдів євро, нова Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!

Для трьох сфер діяльності Програми – освіта та професійний розвиток, молодь і спорт, основними цілями будуть наступні:

  • сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку
  • сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді
  • псрияння навчальній мобільності персоналу сфери спорту

Разом з тим, нова Програма буде працювати для досягнення розвитку співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій та впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту. Крім цього, Еразмус+ на 2021-2027 рр. підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму Жан Моне.

Буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та ВідкривайЄС.

Наразі, тепер все залежить від загальних переговорів про Багаторічну програму фінансування (Multiannual financial framework – MFF). Це означає, що початок нової Програми залежить від остаточного затвердження довгострокового бюджету урядами держав на національному рівні.

Детальніше про угоду для нової Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. за посиланням.

Коротко про можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. за посиланням.

Попередня Перша віртуальна міжнародна конференція зі сталої освіти SEVIC 2020 за ...