І Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, університет, суспільство: виклики взаємодії та розвитку» (30.11.2022, онлайн)

30 листопада 2022 р. відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, університет, суспільство: виклики взаємодії та розвитку», ініційована консорціумом партнерів Проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities – REDU)  у складі: Інститут вищої освіти НАПН України, Маріупольський державний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Британська Рада в Україні за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національної агенції Advance HE (Велика Британія).

Мета Конференції – обговорити проблеми та виклики, що є актуальними для університетів України в умовах нових реалій, спричинених військовою агресією та завданнями післявоєнного відновлення країни. Особливим акцентом Конференції є діяльність і розвиток переміщених університетів.

Тематичні напрями Конференції:

  • Нова якість суспільства – нова якість університетів
  • Від стратегії виживання – до стратегії прориву
  • Роль університету у розвитку громади та регіону (творення сенсів, розбудова екосистем, згуртування
    та довіра)

Детальна інформація та реєстрація.

Попередня Ресурси конференції #OEB22 та сесії про цифрові транформації в освіті ...