Інформаційна сесія «Про можливості за програмою ЄС Еразмус+» (м. Львів, 13.12.18)

рипавыч13 грудня 2018 р. у м. Львові відбулася презентація Програми ЄС Еразмус+ за її ключовими напрями діяльності КА1, КА2, Жан Моне. Організаторами заходу виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці із Інститутом регіональних досліджень імені М.І.Долішнього НАН України.

У заході узяли участь більше 50 представників закладів вищої освіти, наукових установ, громадських та молодіжних організацій Львова.

Представники НЕО в Україні Іванна АТАМАНЧУК та Вероніка ТКАЧЕНКО ознайомили учасників з Програмою ЄС Еразмус+, її архітектурою, основними ключовими напрямами. Особливу увагу було присвячено підготовці проектів з Міжнародної кредитної мобільності, індивідуальним можливості з Кредитної мобільності, підготовці проектів з Розвитку потенціалу вищої освіти, організації проектів з мобільності у сфері молоді (Молодіжні обміни, Мобільність молодіжних працівників, Волонтерські проекти) та підготовці проектів напряму Жан Моне (викладання, дослідження, дебати, асоціації). Окремо були висвітлені критерії оцінювання проектних заявок та дедлайни конкурсів 2019 року.

Після презентацій учасники мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо участі у Програмі Еразмус+.

Попередня Щорічна конференція національних експертів з реформування вищої освіти «Розбудова потенціалу ...