Конференція «Європейська проєктна культура в Україні: стан, проблеми, перспективи» (29-30.05.2020, on-line).

HERE pic29-30 травня 2020 р. Представник Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус+ Ірина СІКОРСЬКА взяла участь у конференції «Європейська проєктна культура в Україні: стан, проблеми, перспективи» (on-line). Захід організовано в рамках реалізації проєкту EUROPROC Програми Еразмус+, напрям Жан Моне.

У конференції взяли участь представники Варшавського та Ягеллонського університетів, а також – понад 100 вітчизняних і зарубіжних учасників, серед яких представники органів влади, закладів вищої освіти, громадських організацій, фондів тощо.

Про цілі, критерії та нові можливості співпраці в рамках програми Еразмус+ розповів під час заходу представник НЕО в Україні. Висвітлено питання формування і розвитку європейського проєктного середовища в Україні, залучення зовнішніх зарубіжних експертів, використання інноваційних методик та моніторингу проєктної діяльності. Спікер звернув увагу на подальше збереження, вдосконалення і розширення напрямів програми Еразмус+, що допоможе науковцям реалізувати власні ідеї та брати участь у різних програмах міжнародної мобільності.

Ірина СІКОРСЬКА, Голова правління Української Асоціації Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+, презентувала доповідь про розвиток проєктної культури в академічному середовищі України на прикладі проєктів програми Еразмус+ напряму ім. Жана Моне.

Розбудовано потенціал ЗВО України задля впровадження реформ у вищій освіті та впровадження проєктів напряму Жан Моне.

Інформація на сайті організаторів

Попередня Круглий Стіл Проєкту Еразмус+ EFOSDAL (29.05.2020, on-line)