Конкурс “Розбудова потенціалу професійної освіти” (CBVET-2024)

Конкурс “Розбудова потенціалу у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти” (Capacity Building in VET) на 2024 рік відкрито для подачі заявок.

Дедлайн подачі заявок: 29 лютого 2024 року, 17:00 (CET).

Конкурс “Розбудова потенціалу у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти” (CB VET) підтримує проєкти міжнародного співробітництва між організаціями, що працюють у сфері професійної освіти і навчання, в державах-членах ЄС, третіх країнах асоційованих до Програми та третіх країнах не асоційованих до Програми. Його метою є розбудова спроможності та потенціалу провайдерів VET освіти, підтримка актуальності, доступності та оперативності закладів і систем VET у третіх країнах не асоційованих до Програми як рушійної сили сталого соціально-економічного розвитку.

Важливі нововведення конкурсу 2024 року (ERASMUS-EDU-2024-CB-VET):

  • Посилання на програмні документи (наприклад, регіональні пріоритети) були включені до Керівництва до Програми (Programme Guide).
  • Оновлені критерії відбору (Eligibility criteria), для можливості подачі кількох заявок від одного координатора. Крім того, організації з різних регіонів третіх країн не асоційованих до Програми, не можуть брати участь в одному проєкті. Це означає, що міжрегіональні проєкти не будуть прийняті до участі у конкурсі 2024 року.
  • “Quality of the project design and implementation” guiding point “Recognition and validation” Керівництва до Програми 2024 року визначає конкретні інструменти для визнання та валідації результатів проєктів.
  • Опубліковані оновлені правила прийнятних витрат: для конкурсу 2024 року фінансова підтримка третіх осіб у вигляді грантів або призів не дозволяється. Допускаються витрати на волонтерську діяльність тощо. Нова таблиця бюджету  (файл excel) дозволяє вставляти десяткові знаки для витрат на персонал.

Додаткова інформація та корисні ресурси для подачі заявки

Попередня Онлайн Інфосесія Еразмус+ КА2: Розбудова потенціалу молоді (12.12.2023 р., онлайн)