Матеріали презентацій: Erasmus+ Forum for International Partnerships – „The European Idea – what can Erasmus+ contribute?“ (Кельн, 5-6.07.16)

5-6 липня 2016 р. представник НЕО в Україні взяла участь у Еразмус+ Форумі міжнародного партнерства „The European Idea – what can Erasmus+ contribute?“, який було організовано DAAD в Кельні, Німеччина. Під час заходу було розповсюджено матеріали пошуку партнерів, які надіслали вищі навчальні заклади України, обговорено ідеї та рекомендації нових проектів та зроблено презентацію пріоритетів та викликів розвитку вищої освіти України.

Західвідвідало близько 140 учасників з різних куточків світу: Туреччина, Франція, Україна, Швеція, Латвія, Узбекистан, Румунія, Греція, Кіпр, Фінляндія, Росія, Ірландія, Болгарія, Польща. 

Під час Форуму представниками DG EAC, ЕАСЕА, DAAD, НЕО та університетів Німеччини було представлено в деталях особливості програми Еразмус+ напрямів – Жан Моне, Спільні магістерські програми, Розвиток потенціалу вищої освіти та досвід реалізації проектів таких напрямів. Учасники мали можливість взяти участь в обговореннях та налагодженні контактів для співпраці.

Очікуємо список учасників з контактами для розміщення на сайті, слідкуйте за інформацією.

Матеріали презентацій розміщено на сайті за посиланням: https://eu.daad.de/veranstaltungen/zentralemassnahmen/2016/de/44399-forum-for-international-partnerships/

Сайт Форуму: https://eu.daad.de/veranstaltungen/zentralemassnahmen/2016/de/42293-erasmus-forum-for-international-partnerships-the-european-idea-what-can-erasmus-contribute/

Попередня Семінарі «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+» ...