Нове!!! Бази проєктів рекомендованих до підписання Грантової угоди конкурсів 2023 р.: Жан Моне і СВНЕ вже на сайті

Шановні Еразмусівці!

Маємо першу інформацію з переліком проєктів рекомендованих до підписання Грантової угоди конкурсів 2023 р.: Жан Моне і Розвиток потенціалу вищої освіти!

Як завжди все публікуємо та оновлюємо про проєкти для України і їх базу в нас на сайті – розділ Проєкти – База проєктів.

Там вже розміщено:

Щирі вітання переможцям! Детальніші привітання будуть незабаром та вже скоро офіційна інформація на сайті Представництва ЄС в Україні і в нас!

Всім Еразмусоголікам, хто не виграв проєкти цього року! Перш за все, наша щира підтримка та готовність доопрацювати разом для наступного конкурс! Ви в будь-якому разі є переможцями, бо змогли підготувати і подати проєкт у дуже складних умовах! Багато якісних проєктів отримали високі бали, проте не вистачило фінансування! Ми пишаємось кожним Еразмусівцем!

Ці дві таблиці ми публікуємо як попередню інформацію, щоб команди не пропустили важливий етап підготовки до підписання угоди.

Якщо хтось з відповідальних осіб проєктів-переможців від закладів вищої освіти України ще не в наших робочих чатах Телеграму для виконавців, напишіть на на пошту контакти, прізвище та імя, контактний телефон у телеграмі, заклад та проєкт, який у списку переможців.

Деталі та кроки для виконавців – у розділі Виконавцям проєктів Жан Моне 2021-2027 рр. та Виконавцям проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти 2021-2027 рр. !

 

Ми на постійному звязку! Далі буде! Ще раз вітання! Щиро радіємо та пишаємось командами! Працюємо разом для перемоги на освітньому фронті спільно з міжнародними партнерами та за підтримки Європейського Союзу!

З повагою, щиро Ваша команда НЕО в Україні!

Попередня Вебінар «Євроінтеграція: забезпечення стійкого розвитку вищої освіти та суспільства в ...