Он-лайн тренінг від Erasmus Student Network у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні (19.02.21, он-лайн)


19 лютого 2020 р. відбувся он-лайн тренінг від Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv) за підтримки Національного в Україні. До заходу приєдналось понад 60 представників команд відділів міжнародних зв’язків та студентського самоврядування університетів з усієї України.

Тренінг було проведено з метою ознайомлення з можливістю створити подібну до ESN спільноту в університеті, з особливостями роботи ESN Kyiv з іноземними студентами, які приїжджають за обмінами в українські університети, а також показати інструменти та кейси впровадження ефективної Buddy System. У вітальному слові до учасників звернулась Катерина ЖДАНОВА, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні, підкресливши важливість ESN спільноти для університетів, що реалізують проєкти з міжнародної кредитної мобльності Еразмус+ та приймають іноземних студентів на обмін. Спікер висвітлила питання підвищення іміджу та привабливості українських ЗВО через впровадження Buddy System для іноземних студентів, що приїжджають за обмінами Еразмус+. Додатково, у заході взяли участь Андрій ЛОТАРЄВ, начальник управління міжнародного співробітництва, університет КРОК, та Галина БОГАЧЕНКО, керівник проектів та програм (грантові міжнародні проєкти ЄС), університет КРОК, які представили проєкт Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» щодо можливостей в межах проєкту задля розвитку нових знань та навичок у роботі з іноземними студентами.

Практичну частину заходу провели Єлизавета ПІДОПРИГОРА, президент, Erasmus Student Network Kyiv та Тетяна ФЕДОРЧУК, співзасновниця, Erasmus Student Network Kyiv, Liaison Officer for the Western Balkans and Eastern Neighbourhood at Erasmus Student Network. Під час своїх презентацій спікери представили місію, візію та головні завдання в межах діяльності та співпраці з ESN Kyiv. Під час практичної частини було представлено основні елементи та платформу впровадження Buddy System у ЗВО, що приймають іноземних студентів за обмінами Еразмус+,  а також висвітлено перші кроки задля розвитку ESN спільноти як волонтерів в університетах України. Також на заході були присутні представники новоствореної кандидатської секції ESN Chernivtsi Candidate section, які поділились свіжими враженнями створення спільноти.

В результаті заходу, всі учасники заходу отримали змогу зустрітись з ESN Kyiv та дізнаєтись про те, як створити таку спільноту в своєму університеті, яку суттєву підтримку вони можуть надавати як іноземним студентам, які приїжджають до Вас на мобільність, так і Вашим студентам, які від’їжджають на мобільність за обмінами в межах Програми ЄС Еразмус+.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ спікерів:

  • Презентація проєкту Еразмус+ INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів», А. ЛОТАРЄВ, Г. БОГАЧЕНКО – завантажити.
  • Презентація про Erasmus Student Network Kyiv, Є. ПІДОПРИГОРА, Т. ФЕДОРЧУК – завантажити.

Дякуємо всім за участь у заході!

 

Додатково:

ESN Kyiv (Erasmus Student Network Kyiv) – це неприбуткова студентська організація, яка є частиною всеєвропейської мережі Erasmus Student Network, що працює на волонтерських засадах по принципу “Студенти допомагають студентам”. Ключові напрями роботи: підтримка іноземних студентів та організація їх перебування в Україні; промоція Програми Еразмус+ в Україні; залучення Еразмус+ алумні.

Детальніше про ESN-Kyiv за посиланням.

Попередня Участь у заході в межах проєкту Жан Моне "Транспортна політика ...