Презентація Програми Еразмус+ в рамках сесії проектного планування «Херсонська Європерспектива» (24-25.03.18, м. Херсон)


24-25 березня 2018 р. відбулась сесія проектного планування «Херсонська Європерспектива». На заході були присутні 150 учасників (31 особа – представники ГО , 45 осіб – представники органів державної влади та місцевого самоврядування, 74 особи – представники регіонального бізнесу та закладів вищої освіти). Учасники сесії отримали можливість ознайомитися із презентаціями найбільших грантових програм Європейського союзу: COSME, «Горизонт 2020», «Еразмус+», «Креативна Європа».

Від Команди Національного Еразмус+ офісу в Україні до заходу придналась Катерина ЖДАНОВА, презентувавши Програму ЄС Еразмус+, ключові напрями (КА1, КА2 та Жан Моне) та можливості для різних стейкхолдерів.

Протягом другого робочого дня учасники презентували досвідченим проект-менеджерам власний проект та отримати консультацію щодо шляхів підвищення його конкурентоспроможності. Також учасники мали можливість отримати консультації представників найбільших програм ЕС щодо можливостей програм (проектів), умов участі та пріоритетних напрямків проектів, яким надається перевага під час конкурсів. Додатково, усі бажаючи презентували власні проекти та отримали консультації щодо шляхів підвищення їх конкурентоспроможності.

По завершенню заходу було прийнято рішення про створення комунікаційного майданчику, завдяки якому буде відбуватися постійне інформування щодо усіх нових можливостей найбільших програм ЄС: відкриття нових проектів, оголошення конкурсів, проведення профільних тренінгів, практичних семінарів, тощо.

“Сесія проектного планування” є першим кроком в реалізації низки проектів, спрямованих на інформування, поширення нових знань та досвіду, побудову комунікацій та нетворкінг, об’єднання, співпрацю та командоутворення між громадськістю, владою та бізнесом», – зазначив ініціатор проведення сесії, Артур МАДАТЯН. Він також наголосив, що створення на базі «Херсонської Європерспективи» віртуального офісу для проведення консультацій та комунікаційного майданчику для обговорення ідей значно підсилить можливості регіональних команд у напрямку залучення ресурсів від ЄС. Для того, щоб долучитися до комунікаційного майданчика «Херсонська Європерспектива» та отримувати усю цікаву та корисну інформацію щодо найбільших програм ЄС – потрібно зареєструватися на сайті проекту: http://www.projectsession.org.ua

Контактна особа: projectsession.ks@gmail.com, +38 050 146 78 90, Артур Мадатян, «Херсонська Європерспектива», експерт з питань регіонального розвитку.

Попередня Launch of the new Eastern Partnership cooperation set-up