Семінар з фінансового менеджменту міжнародної проектної діяльності проектів Програми ЄС Еразмус+» (13.02.18, м. Вінниця)


13 лютого 2018 р. в м. Вінниця відбувся семінар щодо особливостей фінансового менеджменту проектів Програми Еразмус+. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (м. Вінниця) в рамках проекту Британської Ради щодо розбудови потенціалу університетів з інтернаціоналізації вищої освіти.

 

Програма заходу

Від Національного Еразмус+ офісу в Україні до заходу приєдналась Світлана ШИТІКОВА, Координатор НЕО в Україні, яка надала практичні коментарі щодо особливостей управління проектною діяльністю з фінансового менеджменту проектів Еразмус+ з Розвитку потенціалу вищої освіти відповідно до нормативно-правової бази України в рамках правил Європейського Союзу. Практичним досвідом фінансового менеджменту проектної діяльності університетів Великобританії поділилась Даніела Ролінгс, проектний менеджер Університету Кардіфф Метрополітан (Великобританія). В семінарі взяли участь представники керівного складу, відділів міжнародних звязків, фінансово-економічних служб та відповідальні за виконання проектів партнери із закладів вищої освіти Вінниці та Києва, які мали можливість отримати відповіді на запитання щодо особливостей реалізації проектів в Україні.

Презентація про особливості фінансового менеджменту проектів

Інша корисна інформація для виконавців проектів Еразмус+ переможців відповідних конкурсів, яка  включає переклад документації, грантових угод, інструкцій, шаблони партнерських угод, правила реєстрації проектів та застосування пільг, підготовки та проведення моніторингу проектів, таблиці для зручності ведення фінансових звітів тощо розміщена у розділі Виконавцям проектів.

Додатково:

Програма Європейського Союзу Еразмус – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Попередня Навчальний візит для експертів з реформування вищої освіти "Розвиток підприємницьких ...