Тренінгова скайп-сесія «Особливості та рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне» (22.01.19, Київ – Львів)


22 січня 2019 р. відбулася скайп-сесія «Особливості та рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне». Захід було проведено спільно з Центром міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» на запит викладачів та науковців університету.

У скайп-сесії взяли участь понад 20 викладачів, науковців та працівників Львівської Політехніки.

У своєму виступі менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Петро КРАЙНІК розповів про особливості напряму Жан Моне, деталі підготовки проектних пропозицій за напрямом, зосередив увагу учасників на питаннях завантаження аплікаційної електронної форми та обов’язкових додатків, а також зазначив аспекти, що стосуються мінімальних технічних критеріїв підготовки заявок та принципів оцінювання пропозицій. Присутні на заході ставили запитання, на які отримали розгорнуті відповіді.

Інформація про подію на сайті Національного університету «Львівська Політехніка» 

Корисні посилання:
Про конкурси програми ЄС Еразмус+ 2019 рокуМатеріали Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 5-9.11.2018 р. та Деталі щодо напряму Жан Моне

Попередня Зустріч Національних офісів Програми Еразмус+ (м. Брюссель) з проектними командами-переможцями ...