Тренінгова скайп-сесія «Рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль» (17.01.19, Київ – Чернігів)


17 січня 2019 р. відбулася тренінгова скайп-сесія «Рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль».

Захід було організовано на запит Інформаційного центру ЄС Чернігівського національного технологічного університету. До скайп-сесії долучилися близько 20 представників науково-педагогічного складу різних кафедр та управлінського персоналу університету.

У своїй презентації менеджер НЕО в Україні Петро КРАЙНІК висвітлив важливі принципи підготовки проектних пропозицій за напрямом Жан Моне, зосередив увагу учасників на технічних питаннях із заповнення аплікаційної електронної форми, обов’язкових додатків, а також зупинився на особливостях, що стосуються мінімальних технічних критеріїв підготовки заявок та принципів оцінювання пропозицій та надав відповіді на запитання учасників.

Інформація про подію на сайті Чернігівського національного технологічного університету: https://www.stu.cn.ua/news_view/3101/ 

Корисні посилання: Про конкурси програми ЄС Еразмус+ 2019 року та Матеріали Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 5-9.11.2018 р.

Попередня Тренінгова сесія Програми ЄС Еразмус+ за напрямом Жан Моне (16.01.19, ...