Участь у конференції «Newkraine: відбудова України у змінній Європі» (24-25.11.2022, онлайн)

24-25 листопада 2022 року Економічно-Соціологічним факультетом Лодзького Університету з партнерами: Національним Університетом «Чернігівська політехніка» та Українсько-Польським Академічним Центром Науки і Культури Харківського Національного Університету імені В.Н. Каразіна було проведено конференцію «Newkraine: відбудова України у змінній Європі».

У дводенній міжнародній конференції про майбутнє України взяло участь майже 600 осіб з Польщі, України, Великої Британії та Канади.

Метою конференції було створення простору для зустрічі і дискусії практиків та науковців на тему економічно-соціальних викликів, які несе за собою війна в Україні, потреби післявоєнної відбудови і включення України у структури Європейського Союзу.

Під час конференції було організовано 10 модерованих дискусійних панелей, на який обговорювались теми торгівлі і інвестицій, енергетики, інтеграції з ринками ЄС, фермерства, міграції, соціального підприємництва, вищої освіти, урбаністики, травми і воєнних репарацій. 

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА долучилась до заходу із виступом, в межах якого висвітлила можливості нової Програми на 2021-2027 рр., ключові пріоритети Програми, напрями з мобільності, проєктів співпраці та європейських студій та зосередила увагу на перших кроках для участі та надала чіткі рекомендації щодо пошуку партнерів тощо.

Підготовлено з використанням матеріалів

Попередня Участь у заході в межах проєкту Жан Моне у Житомирській ...