Участь у воркшопі в межах проєкту розвитку потенціалу вищої освіти PAGOSTE (11.02.2021, on-line)


11 лютого 2021 року узято участь у воркшопі проєкту розвитку потенціалу вищої освіти PAGOSTE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні».

Участь у зустрічі узяли близько 30 учасників консорціуму з Партнерство Університету Констанцу (Німеччина), Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія), Римського університету Тре (Італія), Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, Національного транспортного університету, Української інженерно-педагогічної академії, Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук та Міністерства освіти і науки України.

Під час воркшопу українські ЗВО презентували свої напрацювання щодо реалізації другого робочого пакету. Також було обговорено поточні питання щодо реалізації проєкту.

Команда НЕО в Україні долучилась до заходу із вітальним словом. Представник НЕО в Україні наголосила на високій важливості структурного проекту PAGOSTE задля підвищення якості та актуалізації підготовки викладачів для професійної освіти в Україні шляхом встановлення стандартів щодо механізмів управління на основі партнерства (partnership-based governance) між університетами, які здійснюють підготовку викладачів для професійної освіти, та закладами професійної освіти. Також було звернуто особливу увагу учасників заходу на важливість забезпечення та відображення через систему показників сталості та впливу очікуваних результатів проекту на системне покращення професійної освіти в Україні.

Попередня Міжнародний телеміст в рамках проєкту Жан Моне (09.02.2021, он-лайн)