Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ» (07.12.20)


7 грудня 2020 р. відбулась он-лайн Всеукраїнська науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ». Захід було проведенов межах реалізації проєкту Еразмус+ «Академічна протидія гібридним загрозам» WARN.

Робота конференція була проведена за наступними секціями:

  • Менеджмент організацій і адміністрування.
  • Гібридні загрози – сучасні виклики для України.
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
  • Публічне управління та адміністрування.
  • Підприємництво в умовах динамічних змін економічного середовища.

В заході взяла участь Світлана ШИТІКОВА, координатор НЕО в Україні (проєкт ЄС), приєднавшись з вітальним словом до учасників. Під час виступу спікер наголосила на важливості дотримання правил впровадження проєкту з урахуванням національного законодавства.

Під час заходу учасники дізнались про протидію гібридним загрозам засобами освіти, моніторинг актуальності впровадження дисциплін щодо протидії гібридним загрозам у закладах вищої освіти України, механізми гібридної протидії російській військовій агресії, стратегічні імперативи державної політики протидії гібридним загрозам та забезпечення економічної безпеки України, а також про розвиток ефективної системи управління освітою України в умовах суспільних змін та кризових викликів суспільства.

Детальніше про проєктза посиланням.

 

Детально про участь України в Програмі ЄС Еразмус+: можливості за всіма напрямами, опис, статистика, приклади проєктів з гіперпосиланням тощо (2014-2020 рр. англ. та укр. мовами) 

Всі відеозаписи семінарів та тренінгів за кожним з напрямів Програми ЄС Еразмус+ можна знайти за тегом – відеопрезентації та Facebook вебінари у розділі новини та багато інших корисних ресурсів у відповідних розділах за кожним напрямом.
Наприклад: 
Як зареєструвати організацію для участі в конкурсах на Funding&Tender Opportunities Portal – тут
Стратегічні партнерства – тут
Про індивідуальні можливості – тут
Запрошуємо звертатись за якісними безкоштовними консультаціями до команди НЕО в Україні!
Попередня Серія тренінгів в рамках проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на ...