Вебінар “Можливості мобільності Програми ЄС Еразмус+ у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти (VET) (28.05.2021 р.)


28 травня 2021 р. для представників місцевої влади, навчально-методичних центрів та закладів професійної освіти було проведено вебінар на тему “Можливості мобільності Еразмус+ для П(ПТ)О”. Захід було організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Командою підтримки реформ Міністерства освіти і науки України, а також закладами освіти, які мають успішний досвід міжнародного співробітництва.

Під час заходу експерти розповіли про можливості участі закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти (VET), учнівської молоді, викладачів професійної освіти та інших стейкхолдерів сфери у таких конкурсах Програми ЄС Еразмус+ як «Мобільність для VET», «Мобільність для вищої освіти» та «Навчальна мобільність – молодіжні обміни». До заходу приєдналось понад 120 представників закладів освіти, місцевої влади, навчально-методичних центрів та закладів професійної освіти.

З вітальним словом до учасників звернулась Жанна ТАЛАНОВА, менеджер НЕО в Україні (проєкт ЄС), презентувавши нову Програму ЄС Еразмус+ та нові можливості міжнародної співпраці для закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти (VET).

Учасникам було проведено 3 презентації за участі членів команди НЕО в Україні – Іванни АТАМАНЧУК, Вероніки ТКАЧЕНКО та Катерини ЖДАНОВОЇ з наступних напрямів Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр.: Мобільність для VET (MOBILITY FOR LEARNERS AND STAFF IN VOCATIONAL EDUCATION AND TRAINING), Мобільність для ВО (MOBILITY PROJECT FOR HIGHER EDUCATION STUDENTS AND STAFF), Мобільність молоді (LEARNING MOBILITY IN THE FIELD OF YOUTH).

Учасникам також було представлено досвід підготовки та впровадження проєктів ЕРАЗМУС+ від Черкаського державного бізнес-коледжу та Національного ТУ «Дніпровська політехніка». Наприкінці заходу Тетятна БІЛЕЦЬКА, Команда підтримки реформ Міністерства освіти і науки України, підвела підсумки та наступні кроки щодо участі в межах нової Програми ЄС Еразмус+, анонсувавши наступні заходи серії.

ПРОГРАМА заходу – завантажити.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІКЕРІВ:

  •  “Мобільність для професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти “, І. Атаманчук, К. Жданова – завантажити.
  • “Мобільність для вищої освіти”, І. Атаманчук, К. Жданова – завантажити.
  • “Мобільність для молоді «Молодіжний обмін» “, В. Ткаченко – завантажити.
  • Відповіді на поширеня запитання – за посиланням.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

Щиро дякуємо всім за участь!

 

Попередня Вебінар Національного експерта Еразмус+ (HERE team) «Підходи та інструменти гармонізації ...