Вітаємо команду проєкту розвитку потенціалу вищої освіти COOPERA з офіційним відкриттям! (22.02.2021, он-лайн)


22 лютого 2021 року відбулась перша настановча зустріч проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) COOPERA «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні».

Участь у зустрічі узяли представники консорціуму проєкту з Академії економічної освіти (Молдова), Вищої Школи Баден-Вюртемберг (Німеччина), Університету Лайда (Іспанія), Варненського університету управління (Болгарія), Академії Вищої Школи (Польща), Інституту досліджень та розвитку європейської політики (Словенія), Технічного університету Молдови, Вільного міжнародного університету Молдови, Міністерства освіти, культури та досліджень Молдови, Ужгородського національного університету, Університету «КРОК», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Одеського національного економічного університету, Міністерства освіти і науки України.

Метою проєкту є інтеграція дуальної вищої освіти у країнах-партнерах, а також розвиток навичок працездатності, підвищення релевантності навчання студентів відповідно до потреб професійного світу, досягнення більшої економічної ефективності та соціальної інтеграції.

Під час зустрічі відбулося знайомство проєктних координаторів усіх університетів-партнерів за участю Міністерств освіти і науки України і Молдови, координатор проєкту детально розповіла про проєкт, обговорили всі стадії реалізації проєкту, фінансові та організаційні питання.

Представник Національного Еразмус+ офісу в Україні також долучилась до зустрічі. Команді проєкту надано рекомендації щодо впровадження проєкту та підтримку з розбудови потенціалу ЗВО та інших організацій щодо особливостей запровадження проєктів.

Підготовлено з використанням матеріалів

Попередня Участь у Зимовій школі в межах проєкту Жан Моне (22.02.2021, ...