Збільшено бюджет підтримки України в оновленій Щорічній програмі Еразмус+ на 2023 р.

Європейська Комісія оновила щорічну робочу програму Erasmus+ на 2023 рік. Загальний бюджет Програми Еразмус+ на цей рік було оновлено до 4,43 млрд євро.

Збільшення бюджету в цілому зміцнить пріоритети Erasmus+ щодо включення, активного громадянства та демократичної участі, а також зелених та цифрових трансформацій в ЄС та на міжнародному рівні.

Оновлена робоча програма включає 100 мільйонів євро з бюджету Еразмус+ на підтримку проєктів, які сприяють освітній діяльності та інтеграції людей з України, які рятуються від війни, у нові навчальні середовища, а також заходи, що підтримують організації, учнів та працівників в Україні. Очікувані кошти посилять заходи для українців, які рятуються від війни через додаткову підтримку організацій, які впроваджують проєкти Еразмус+. Фінансова діяльність може варіюватися від мовних та культурних інтеграційних курсів, інструментів вивчення мови, адресованих педагогічним працівникам або учням, до стипендій або загальної фінансової підтримки у всіх секторах Erasmus+ для учнів та викладачів.

Міжнародний вимір Еразмус+ значно зміцнився завдяки збільшенню бюджету на 31 млн євро, який буде використаний для розширення проєктів мобільності та розбудови потенціалу у вищій освіті для підтримки проєктів міжнародного співробітництва. У 2023 році в межах напряму розвитку потенціалу у сфері вищої освіти буде підтримано проєкт структурних реформ, спрямований на створення відкритого цифрового середовища освіти, який забезпечить якісну освіту і підготовку студентів, які навчаються в українських закладах вищої освіти. Це також надасть освітні можливості для ширшої української громади за кордоном, заснованої на співпраці між українськими та іншими європейськими університетами.

Детальніше на порталі DG NEAR

Попередня Зустріч для переможців конкурсу 2022 р. - проєкт CBVET “VET ...