Зустріч НЕО в Україні, Національного Агентства Еразмус+ в Португалії та Українського католицького університету щодо можливостей Еразмус+ у сфері молоді та спорту на конкурс 2024 р. (21.06.2023 р., м. Львів)

21 червня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні організували зустріч з представниками Українського католицького університету та Національним Еразмус+ агентством в Португалії та обговорили можливості міжнародної співпраці у сфері молоді та спорту.

У заході взяли участь 8 представників: адміністрації та працівників університету, Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджерка НЕО в Україні, Луіз АЛЬВЕС, директор Національного агентства в Португалії, та Нуно САНТОС, асистент Національного агентства в Португалії.

Представники Програми розповіли про Еразмус+ на 2021-27 роки, перші кроки участі в Програмі для організацій новачків, зокрема про основний документи про правила Програми – Programme Guide, ключові портали для пошуку партнрів та конкурсів, аналіз інституційної спроможності та існуючого досвіду, розробка ідеї проєкту. Зкреам спікери розповіли про відкриті можливості співпраці та наголосили на конкурсах для фінансової підтримки для проєктів з розвитку потенціалу в молодіжних  та спортивних проєктах. Сторони домовилися про активну співпрацю в подальшому та участь у конкурсах для одержання молодіжних та спортивних грантів.

Попередня Зустріч НЕО в Україні, Національного Агентства Еразмус+ в Португалії та ...