1-й семінар з формування національного консенсусу щодо відкритої науки (30.05.2024 р., онлайн)

30 квітня 2024 р. в рамках проєкту Програми Еразмус+ Open4UA “Відкрита наука для української системи вищої освіти” / Erasmus+ CBHE Strand 3 /  відбудеться 1-й семінар з формування національного консенсусу щодо відкритої науки

Цей захід є першим із серії шести онлайнових семінарів проєкту Open4UA, які відбуватимуться щопівроку і покликані стати платформою для формування всеукраїнської мережі експертів та ентузіастів відкритої науки та сприяння прогресу в цьому напрямку. Семінари є важливим каналом поширення результатів проєкту й отримання зворотного зв’язку від української академічної спільноти та інших стейкхолдерів для спільного формування бачення розвитку відкритої науки в Україні.

В межах першого семінару команда Open4UA представить рекомендації щодо реформ в українській сфері науки та освіти, розроблені консорціумом проєкту на основі вивчення найкращих практик ЄС. Також в межах семінару буде обговорено нову методику атестації наукових установ та закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, нещодавно запропоновану МОН до громадського обговорення. Команда Open4UA брала участь у розробленні методики і хоче сприяти ефективному її обговоренню у якнайширших академічних колах.

Семінар відбудеться онлайн на платформі Zoom. До участі у заході запрошуються представники української академічної спільноти, органів державної влади, місцевого самоврядування та усі зацікавлені (потрібна реєстрація). Також буде організована пряма трансляція семінару на Facebook.

Що? 1-й семінар з формування національного консенсусу щодо відкритої науки.

Де? Онлайн (Zoom та трансляція на Facebook).

Коли? 30 квітня 2024 року, 15.00 – 17.00 (за Києвом).

Детальніше про захід за посиланням.

Попередня Розумне село – майбутнє України