Association4U stands for Association for Ukraine and for you запрошує до співпраці всі проекти ЄС

19 травня 2016 р. Представництво ЄС в Україні та Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції офіційно відкрили в Україні новий спільний проект «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Коротка назва Проекту – ‘Association4U’ – ‘Асоціація для України й для тебе’, підкреслює важливість реформ, пов’язаних з виконанням Угоди про Асоціацію, для України та українців.

Вітальними словами у контексті ходу виконання Україною реформ в рамках Угоди про Асоціацію, захід відкрили віце-прем’єр міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, пані Іванна Климпуш-Цинцадзе та Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні пан Ян Томбінські. Команда Проекту, в свою чергу, представила бачення виконання Угоди про Асоціацію, в розрізі цілей та завдань проекту.

Міжнародним досвідом з учасниками заходу поділились: Голова групи підтримки України пан Пітер Вагнер; Секретар комітету Асоціації Польща-ЄС 1994-2004 рр., Генеральний Радник при Міністерстві закордонних справ Польщі, пан Марек Табор; Професор Вестмінстерського Університету, експерт Проекту ЄС Association4U пан Адам Лазовскі; представник Консорціуму на чолі з GFA, директор департаменту пані Карін Рьольке; керівник Проекту Доктор Янош Законі та команда ключових експертів Проекту.

В заході взяли участь заступники з питань Європейської інтеграції різних міністерств, Посольств, представники громадських організацій, навчальних закладів, дослідницьких установ, Торгово-промислової палати та інші.

Під час заходу, серед іншого, домовились про синергію напряцювань різних проектів, які запроваджувались та запроваджуються за схожими напрямами. Представник команди Національного офісу Еразмус+ в Україні передав комплект матеріалів проектів Темпус представникам Урядового офісу з питань європейської і євроатлантичної інтеграції та домовились про співпрацю.

Деталі про проект та контакти виконавців: http://association4u.com.ua/index.php/uk/

Нагадуємо, що проекти ЄС програми Темпус та всі напрями програми Еразмус+ виконуються, серед іншого, на реалізацію завдань Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом: Глава 23. Освіта та навчання, молодь та інших сфер відповідно до тематик проектів.

Запрошуємо представників команд проектів ЄС Жана Моне, Темпус IV, Еразмус+: Розвиток потенціалу і Жан Моне долучатись до заходів проекту та поділитись ресурсами, продуктами, результатами і напрацюваннями для їх використання і забезпечення синергії та сталості.

Контакти: office@association4U.com.ua

Попередня Координаційна нарада за проектом TEMPUS CERES у Гомелі