Досвід участі в проекті ЄС Erasmus+ CBHE GameHub

GameHubLogo LargerFont 300x63Одним з наочних прикладів того, як поняття Hub може стати концентрацією обміну інформаційними ресурсами та взаємовигідним співробітництвом у різноманітних сферах людського буття (що, до речі, є невід’ємною частиною та найважливішою властивістю проекту Європейського Союзу Erasmus+ KA2 GameHub: University-Enterprises Cooperation in Game Industry in Ukraine (561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP) стала гуманітарна дисципліна «Основи теорії комунікації» для студентів IT-спеціальності, в рамках якої поняття Hub знайшли практичне застосування в навчальних процесах Одеського національного політехнічного університету. Лабораторія GameLab забезпечила дуже сприятливу творчу атмосферу, в якій студенти втілили в професійне життя програміста складні елементи інформаційно-комунікативних процесів.

Результатами їхньої роботи стали короткі відеоролики, які зняли творчі команди студентів за темою проекту GameHub. В одному з відеороликів показана реальна історія безробітного Даніїла Лесюка, який випадково потрапив навесні 2017 року на тренування проекту GameHub, а вже за рік став помічником тренера Олександра Блажка в волонтерському процесі навчання школярів основам створення комп’ютерних ігор.

Ця маленька зворушлива історія життя GameHub-проекту може стати чудовим зразком для наслідування в міждисциплінарній консолідації всередині технічного університету, а також дуже хорошим прикладом руху відкритого навчального середовища в напрямку соціальної спільноти. Можна переглянути відео тут.

Більше про проект, матеріали і контакти партнерів розміщено на сайті: http://gamehub-cbhe.eu/ua/

Попередня Академічна мобільність КА1 Erasmus+ між ФАУ, Німеччина, та ХНЕУ ім. ...