ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» (22.10.2020, on-line)

ML22-24 жовтня 2020 р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «МАРКЕТИНГ І ЛОГІСТИКА В СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ», яка цьогоріч вперше проводилася у форматі відеоконференції. Учасниками конференції стали науковці, викладачі, аспіранти, студенти близько тридцяти закладів вищої освіти України, а також університетів Польщі, Німеччини, Словаччини, Естонії, Литви, Туреччини та інших країн Європи, представники бізнесу та влади.

В рамках проекту Logistics and Supply Chain Management: dissemination of the european experience (610856-EPP-1-2019-1-UAEPPJMO-MODULE) було проведено роботу Секції 1 конференції: Логістика та управління ланцюгами поставок.

У Секції було представлено доповіді науковців з університетів України, Польщі, Німеччини. Учасники обговорили актуальні питання логістики в умовах змін, перспективи розвитку логістики та ланцюгів поставок. Зважаючи на актуальні проблеми сучасної економіки та необхідність генерування інноваційних логістичних рішень з метою адаптації до швидкозмінних зовнішніх умов, основними напрямками роботи Секції стали:

1. Логістика і управління ланцюгами поставок. Українські підприємства в глобальних ланцюгах поставок. Логістична концепція використання транзитного потенціалу країни. Впровадження найкращих європейських практик в Україні
2. Адаптація логістичної діяльності підприємств до сучасних викликів глобальної економіки. Сталий розвиток логістичних систем в умовах пандемії.
3. Вплив цифрової економіки на прийняття логістичних рішень.

Науковці, викладачі, аспіранти, студенти мали можливість отримали цінну інформацію щодо кращих європейських практик і досвіду у сфері логістики і управління ланцюгами поставок, а широка географія учасників конференції сприятиме поглибленню співпраці та налагодженню тісніших зв’язків із партнерами з інших країн.

Участь у конференції як представників академічної спільноти, так і представників влади і бізнесу сприятиме формуванню вищих стандартів навчання та підготовки фахівців в Україні шляхом запровадження інноваційних підходів, побудованих на ефекті синергії освіти/науки – бізнесу – влади.

Деталі про конференцію «Маркетинг і логістика в системі менеджменту»: 1, 2.

 

Попередня День Erasmus+ у Харківському національному університеті: Презентація проєктів (17.10.2020, on-line)